katalog nemovitostí

O nás

Realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o. je týmem skutečných profesionálů, který se v oblasti obchodování s realitami pohybuje již od roku 1993, tedy více jak 20 let. Jsme skutečně profesionální realitní kanceláří s klientským přístupem. Realitní činnost pro nás není totiž jen nákup a prodej nemovitostí, ale je to především služba klientovi. Protože věříme, že pouze spokojený klient je ta nejlepší reference!

Proto se také snažíme, poskytnout klientům služby:

PORADENSTVÍ – našim klientům radíme nejen v průběhu obchodu, ale především již před jeho uzavřením. Samozřejmostí je poté i poradenství po koupi nemovitosti. Nezapomeňte, vždy je mnohem lepší se nejdříve poradit, než udělat chybu, a to naši klienti vědí.

PROFESIONALITA – profesionální a kvalitní služby jsou pro nás základem. Nejsou to pro nás jen reklamní slova, ale je to právě to, proč se k nám klienti rádi vrací.

KOMPLEXNOST – zajišťujeme veškeré aspekty realitního obchodu. Kromě zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti, zajišťujeme také kompletní právní a finanční servis.

ODLIŠNOST – náš individuální klientský přístup a otevřenost je právě naše odlišnost. Na prvním místě pro nás je vždy a pouze klient, nikoli provize. Naším posláním je zajistit klientům bezpečný obchod při prodeji čí nákupu nemovitostí.

Cílem tak není výše provize, ale důvěra a uspokojení potřeb našich klientů, tak abychom mohli splnit jejich přání při hledání nového bydlení nebo nalezli způsob jak zhodnotit peníze při prodeji nemovitostí. 

Samozřejmostí je také pojištění profesní odpovědnosti "Správce nemovitostí a realitní kancelář", které jsme uzavřeli u Allianz pojišťovny, a.s.