property catalog

About Us

Realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o. je týmem skutečných profesionálů, který se v oblasti obchodování s realitami pohybuje již od roku 1993, tedy více jak 20 let. Jsme skutečně profesionální realitní kanceláří s klientským přístupem. Realitní činnost pro nás není totiž jen nákup a prodej nemovitostí, ale je to především služba klientovi. Protože věříme, že pouze spokojený klient je ta nejlepší reference!

Proto se také snažíme, poskytnout klientům služby:

PORADENSTVÍ – našim klientům radíme nejen v průběhu obchodu, ale především již před jeho uzavřením. Samozřejmostí je poté i poradenství po koupi nemovitosti. Nezapomeňte, vždy je mnohem lepší se nejdříve poradit, než udělat chybu, a to naši klienti vědí.

PROFESIONALITA – profesionální a kvalitní služby jsou pro nás základem. Nejsou to pro nás jen reklamní slova, ale je to právě to, proč se k nám klienti rádi vrací.

KOMPLEXNOST – zajišťujeme veškeré aspekty realitního obchodu. Kromě zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti, zajišťujeme také kompletní právní a finanční servis.

ODLIŠNOST – náš individuální klientský přístup a otevřenost je právě naše odlišnost. Na prvním místě pro nás je vždy a pouze klient, nikoli provize. Naším posláním je zajistit klientům bezpečný obchod při prodeji čí nákupu nemovitostí.

Cílem tak není výše provize, ale důvěra a uspokojení potřeb našich klientů, tak abychom mohli splnit jejich přání při hledání nového bydlení nebo nalezli způsob jak zhodnotit peníze při prodeji nemovitostí.